Atlas Poland
ul. Kwarcowa 3, 84-230 Rumia
+48 58 736 20 63

160 MH

Zapytaj o cenę

Dane techniczne

 
waga robocza (t)16,5
moc silnika (KM/kW)143/105
maks. zasięg (m)9,7
pojemność chwytaka do złomu (m3)0,4
pojemność chwytaka do kruszywa (m3)1,0
wysokość załadunku do (m)10,3
Radiotak
Klimatyzacjaautomatyczna
zobacz galerię zdjęćZdjęcia produktu

Zastosowanie

 
 • maszyny przeładunkowe do złomu, przeładunek węgla, kruszyw, materiałów sypkich
 • praca przy recyklingu
 • praca w portach
 • praca na terminalach przeładunkowych
 • praca na składach węgla, drewna i złomu
180 MHnastępny  

Najlepsze wsparcie przy przeładunku

 
 • 100 lat doświadczenia w produkcji maszyn
 • Silnik Deutz o dużej mocy
 • Krótkie cykle pracy dzięki szybkim obrotom
 • Zoptymalizowana hydraulika, która zapewnia szybkie ruchy maszyny
 • Cztery szeroko rozstawione podpory, które stabilizują maszynę
 • Hydraulicznie podnoszona kabina zapewniająca doskonałą widoczność
 • Nowa kabina wyposażona w ulepszoną klimatyzację, kolorowy wyświetlacz i ergonomicznie rozmieszczone elementy sterujące
 • Solidne maszyny o długiej żywotności, które pod względem technicznym, konstrukcyjnym i technologicznym są absolutnie topowymi produktami

Maszyny przeładunkowe ATLAS - inwestycja, na której możesz polegać przez wiele lat.

Galeria produktuZdjęcia i filmy

Do przeładunku potrzeba profesjonalnej maszyny

Przeładowywanie wszelkiego rodzaju materiałów to czynność z pozoru łatwa. Tymczasem przeładunek wielu kilogramów, czy nawet ton materiału w ciągu dnia, może sprawić kłopoty wielu maszynom przeładunkowym dostępnym na rynku. Mogą wtedy pojawić się częste awarie, a co za tym idzie konieczne kolejne naprawy urządzeń. Takich problemów z pewnością nie będzie sprawiać nasza maszyna przeładunkowa Atlas 160 MH. Jest to profesjonalny pojazd, dostosowany specjalnie do przeładowywania wielu ton materiałów. Sprawdzi się znakomicie w przeładunku złomu, węgla czy materiałów sypkich. Naszą nowoczesną maszynę 160 MH można z powodzeniem stosować w pracy przy recyklingu, portach lub terminalach przeładunkowych. Solidna i niezawodna konstrukcja zapewni stabilne i pewne wykonywanie działań, a wygodna obsługa zaspokoi wymagania każdego operatora. Nowoczesna konstrukcja tego modelu korzysta z najnowszych rozwiązań. Dzięki temu spełni on z całą pewnością wymagania każdej ekipy budowlanej. 

Z pozoru łatwa sprawa

Przeładunek różnych typów towarów może wydawać się łatwą czynnością, jednak istnieje wiele ciężkich materiałów wymagających stosowania nowoczesnego i ciężkiego sprzętu. Do grona takich urządzeń z pewnością można zaliczyć maszyny przeładunkowe Atlas 160MH. Charakteryzują się one możliwością przeładowania wielu ton różnych produktów i materiałów bez ryzyka uszkodzenia. Maszyna ta jest w stanie skutecznie przeładowywać złom, węgiel czy też materiały sypkie. Nic więc dziwnego, że sprzęt ten znajduje zastosowanie w branży recyklingu, a także można korzystać z niego w portach czy też terminalach przeładunkowych. Maszyna ta dysponuje czterocylindrowym silnikiem o mocy 122 koni mechanicznych z turbodoładowaniem, który świetnie radzi sobie w nawet bardzo trudnych warunkach. Innymi słowy silnik taki pozwala na dojazd nawet w miejsca, do których dostęp jest utrudniony. Maksymalny zasięg na poziomie 9,7 metrów pozwala na wygodne przeładowywanie towarów bez konieczności podjeżdżania do nich na zbyt bliską odległość. Sprzęt posiada chwytak do złomu o pojemności 0,4 metra sześciennego, który pozwala na chwytanie dużej ilości materiałów za jednym razem, a to sprawia, że praca jest szybka, łatwa i przyjemna. Chwytak do kruszywa z kolei charakteryzuje się pojemnością na poziomie 1 metra sześciennego. Maszyna przeładunkowa Atlas 160MH pozwala na skuteczny załadunek towaru do wysokości 6,57 metra. Można więc śmiało stwierdzić, że jest to sprzęt praktyczny, który zapewnia niezwykle skuteczną pracę przy przeładunku nawet bardzo ciężkich towarów w dużej ilości.

Model 160 MH to solidność i niezawodność

Znalezienie na rynku maszyny przeładunkowej nie jest łatwym zadaniem. Do tego typu zadań potrzeba bowiem sprzętu w pełni profesjonalnego, który poradzi sobie w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Nie wszystkie maszyny dostępne na rynku są jednaj w stanie w pełni udźwignąć każdego zadanie. Inaczej jest w przypadku naszego modelu 160 MH. Charakteryzuje się on znakomitymi parametrami. Moc silnika na poziomie 109 KM zapewnia dojazd w nawet najbardziej niedostępne miejsca. A przecież nierzadko właśnie w takich przychodzi pracować maszynom przeładunkowym. Model 160 MH może sięgnąć po materiały na odległość blisko 10 metrów, co stanowi spory atut. Taki zasięg spokojnie wystarczy, aby zapewnić bezpieczne przeładowywanie towaru. Nie będzie bowiem konieczne dojeżdżanie na zbyt bliską odległość przeładowywanego obiektu. Pojemność chwytaka do złomu wynosi  0,4 m3, co zapewnia łatwe chwytanie dużej ilości złomu za jednym razem i tym samym przyśpieszenie przeładunku. Podobnie w przypadku chwytaka do kruszywa, którego pojemność wynosi 1 m3. Ponadto model 160 MH zapewnia możliwość załadunku towaru do wysokości 6,57 metra, a więc możliwe dzięki niemu jest przeprowadzanie bardziej skomplikowanych akcji przeładunkowych. Wspomniana już wcześniej obsługa w kabinie operatorskiej ma także miłe udogodnienia. Dla operatora dostępne tam są radio oraz automatyczna klimatyzacja. To z pewnością spoty atut, który umili pracę w modelu 160 MH.

160MH - wydajność, trwałość i wielofunkcyjność

Maszyna przeładunkowa Atlas 160MH to nowoczesny sprzęt wykorzystujący specjalistyczne technologie, dzięki którym jest on przystosowany do przeładunku materiałów, takich jak złom, węgiel, kruszywa czy też materiałów o sypkiej konsystencji. W związku z tym świetnie nadaje się do użytkowania w miejscach, takich jak na przykład porty, terminale przeładunkowe, składy drewna, węgla, złomu czy też w firmach zajmujących się recyklingiem. Użytkownicy tej maszyny cenią sobie jej dużą siłę i wysoką moc silnika na poziomie 122 koni mechanicznych. Maszyna przeładunkowa Atlas 160MH jest szybka, zwrotna i niezawodna oraz pozwala na dokładne i jednocześnie szybkie wykonywanie prac przeładunkowych. Jej stabilne podwozie zapewnia bezpieczną pracę. Dzięki niskiemu zużyciu paliwa, koszty związane z użytkowaniem tego sprzętu są również niskie. Innymi słowy, maszyna Atlas 160MH jest rozwiązaniem wydajnym i jednocześnie ekonomicznym. Wysoka moc robocza pozwala na skuteczny przeładunek nawet bardzo ciężkich materiałów, których masa sięga wielu ton. Bardzo istotnym atutem jest duży zasięg modelu 160MH. Maszyna ta bez problemu sięga po materiały oddalone nawet o 10 metrów. Oznacza to, że nie trzeba podjeżdżać blisko do miejsca składowania towarów, a to przekłada się na wysoki poziom wygody i bezpieczeństwa pracy. Chwytak do złomu o pojemności 0,4 metrów sześciennych umożliwia łatwy przeładunek dużej ilości złomu za jednym razem. Sytuacja wygląda podobnie w przypadku chwytaka do kruszywa, którego pojemność to 1 metr sześcienny.

Wydajna praca w trudnych warunkach

Atlas 160MH to maszyna przeładunkowa, która została skonstruowana tak, aby skutecznie i bezpiecznie ładować towar nawet na wysokości 6,57 metra. Oznacza to, że sprzęt świetnie radzi sobie nawet w przypadku bardzo skomplikowanych i trudnych czynności przeładunkowych. Niewątpliwą zaletą tej maszyny jest również komfortowa kabina operatora. Znajduje się w niej nowoczesne siedzenie zapewniające wysoki poziom wygody i ergonomii. Dodatkowo operator może korzystać z systemu automatycznej klimatyzacji zapewniającej przyjemną temperaturę nawet w czasie dużego upału. System hydrauliczny AWE 5 jest wyposażony w rozwiązania zapewniające skuteczną kontrolę obciążenia oraz posiada wszelkie niezbędne zabezpieczenia, dzięki którym obsługa maszyny nie będzie stanowiła zagrożenia dla osób znajdujących się w pobliżu oraz dla operatora. Podwozie jest bardzo stabilne i zapewnia bezpieczną oraz wygodną pracę nawet na nierównym terenie. Model Atlas 160MH jest wyposażony również w system ogrzewania pomocniczego oraz automatyczny hamulec roboczy. Nie należy zapominać o światłach LED zapewniających optymalne oświetlenie oraz odpornych na przepalenie i zużywających mało energii. Kabina posiada liczne osłony zapewniające dodatkowe bezpieczeństwo dla operatora. Rozsuwane drzwi są wygodne w obsłudze i ułatwiają wejście do kabiny oraz wyjście z niej. Godne odnotowania są również specjalne kamery zapewniające możliwość obserwowania otoczenia pod kątem 270 stopni.

Nie szukaj dłużej i zdecyduj się na zakup maszyny przeładunkowej  Atlas 160 MH

Jeżeli szukasz maszyny przeładunkowej, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania, to polecamy Ci nasz model 160 MH. Jej zalety sprawią, że przeładowywanie towaru stanie się o wiele prostsze, a przy tym także przyjemniejsze. Jesteśmy liderem, jeśli chodzi o produkcję tego typu maszyn. Zawsze dbamy o to, aby nasze maszyny były solidne i odznaczały się przede wszystkim niezawodnością. To ona, w skomplikowanych operacjach przeładunkowych, jest bowiem najważniejsza. Produkujemy nasze maszyny z myślą o potrzebach klientów i nie inaczej było w przypadku modelu 160 MH. Od samego początku, począwszy od projektowania maszyny, poprzez jej wyprodukowanie i przetestowanie, mieliśmy na uwadze przede wszystkim Twoje dobro, jako przyszłego operatora naszej maszyny. Dlatego wszystko zostało podporządkowane właśnie Tobie. Model 160 MH zapewni Ci niezbędny komfort pracy oraz niebywale szerokie możliwości przeładunkowe. Jesteśmy o tym w pełni przekonani. Postaw zatem na jakość i niezawodność. Wybierz maszynę przeładunkową 160 MH, z którą będziesz w stanie przeładowywać tony złomu, węgla, piasku czy jakiegokolwiek innego materiału przy braku poważnych awarii. Znamy możliwości naszego pojazdu i dlatego nie mamy wątpliwości, że jest on w stanie wytrzymać naprawdę wiele. Spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego operatora, skutecznie umożliwiając przeładowanie towaru nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach. taki jest właśnie model 160 MH. Przekonaj się sam.   

Ciekawe udogodnienia dla operatora i praktyczne wyposażenie dodatkowe

Warto wspomnieć, że maszyny przeładunkowe Atlas 160MH posiadają kabinę kierowcy, która spełnia najnowsze normy z zakresu komfortu i bezpieczeństwa. Strefa wejściowa jest bardzo duża, a dodatkowo w kabinie dostępna jest duża ilość miejsca na nogi. Istotnym udogodnieniem jest klimatyzacja pozwalająca na komfortową pracę nawet w wysokich temperaturach. Siedzenie z zagłówkiem jest bardzo wygodne i dodatkowo posiada ono funkcję podgrzewania. Joysticki do sterowania maszyną oraz wszystkie kontrolki i elementy sterujące są łatwe i wygodne w obsłudze. Warto też dodać, że w maszynie tej wykorzystano ekran wyświetlający dane robocze oraz kamerę boczną z prawej strony i kamerę tylną. Specjalny automatyczny system pozwala na skuteczną kontrolę, wyświetlanie ostrzeżeń oraz przechowywanie danych. Maszyna Atlas 160MH wyposażona jest w światła robocze LED, które nie tylko zapewniają odpowiednio wysoki poziom oświetlenia, ale również oszczędzają energię elektryczną i są odporne na przepalenie, a także inne uszkodzenia. Maszyna ta wyposażona jest w nowoczesny system hydrauliczny oraz w wiele różnych udogodnień, takich jak dodatkowe ogrzewanie czy też automatycznie kontrolowany i sterowany centralny układ smarowania. W kabinie można znaleźć również system GPS/GSM służący do kontroli danych roboczych, zużycia paliwa, itp. Udogodnieniem jest również radio z wejściem USB.

KontaktSkontaktuj się z nami

Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Chętnie udzielimy szczegółowych informacji dotyczących naszej oferty i usług.


Centrala Rumia
Atlas Poland Sp. z o.o.
ul. Kwarcowa 3
84-230 Rumia
NIP: 586-22-37-547

Centrala Rumia
+48 58 736 20 63

Sprzedaż maszyn
+48 58 736 20 63
tel. kom.:
+48 669 484 843

 

Czas pracy: 8:00-16:00 Pn-Pt

 

Formularz kontaktowy

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowych drogą elektroniczną:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez Atlas Poland Sp. z o.o., zgodnie z art. 6 ust.1 lit.a europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE L nr. 119, str.1) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U 2002 nr 144 poz.1204 ze zm)

Copyright © 2018-2024 Atlas Poland - Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.

Cookies Akceptuję