Atlas Poland
ul. Kwarcowa 3, 84-230 Rumia
+48 58 736 20 63

AR 520

Zapytaj o cenę

Dane techniczne

 
waga robocza7,05 t
moc silnika107 KM / 80 kW
pojemność łyżki1,2 - 2,0 m³
obciążenie na wprost5170 kg
obciążenie przy pełnym skręcie4565 kg
statyczne obciążenie na wprost
i przy skręcie
3625 kg
zobacz galerię zdjęćZdjęcia produktu

Zastosowanie

 

Ładowarka ATLAS Weycor AR520 to maszyna zaprojektowana do wszechstronnego zastosowania, idealna do prac drogowych i ziemnych, gdzie jej siła i wydajność przyspieszają procesy budowlane. W tartakach, ułatwia manipulację drewnem, podnosząc efektywność pracy. W sektorze rolniczym, jej wszechstronność pozwala na szybkie wykonanie prac związanych z uprawą i zbiorami. Maszyna ta jest również niezastąpiona przy kształtowaniu krajobrazu, oferując precyzję i delikatność niezbędną przy pracach zieleni. W obszarze recyklingu, ładowarka AR580 z łatwością radzi sobie z przeładunkiem i sortowaniem odpadów. Dzięki swojej zwrotności i kompaktowej budowie, jest również idealnym wyborem do pracy na wąskich placach budowy, gdzie przestrzeń robocza jest ograniczona, co potwierdza jej uniwersalność i zdolność do adaptacji do różnych środowisk pracy.

AR 530   poprzedni
AR 480Tnastępny  

Ogólna charakterystyka

 
  • maksymalna wydajność
  • sprawność
  • wysoki komfort pracy
  • bezpieczeństwo, stabilność
  • duża zwrotność

Galeria produktuZdjęcia i filmy

Ładowarki przegubowe AR 520

Ładowarki czołowe AR 520 to maszyny przeznaczone do wykonywania różnego rodzaju zleceń budowlanych. Najczęściej są one wykorzystywane podczas realizowania prac ziemnych i drogowych. Wykorzystują one w sobie wszystkie najnowsze technologie, dlatego charakteryzują się ogromną wydajnością i funkcjonalnością. Są bezpieczne w użytkowaniu, a ich obsługa nie wymaga skomplikowanych zdolności technicznych. Poza tym eksploatacja takich maszyn nie jest zbyt kosztowna, rzadko ulegają poważniejszym usterkom, dlatego korzystać można z nich do woli. Ładowarki zdecydowanie najlepiej spiszą się podczas przenoszenia piasku, np. na placu budowy. Można tym samym zdecydowanie usprawnić takie prace, co doprowadzi do tego, że nie będzie trzeba angażować w to wielu sił. Poza tym cały proces zostanie wykonany poprawnie, bez żadnych niepotrzebnych opóźnień. Kabina w ładowarkach przegubowych jest bardzo przestronna i stabilna, zapewnia operatorom pełne bezpieczeństwo podczas korzystania z maszyny.

Wykorzystywanie w sektorze rolniczym i wielu innych miejscach

Z uwagi na swoją uniwersalność ładowarki czołowe AR 520 są też coraz częściej wykorzystywane w sektorze rolniczym. Można z ich pomocą przewozić różnorodne materiały, np. sypkie, więc nie jest to trudne, gdy ktoś odpowiednio się w to zaangażuje. Można je wykorzystywać do przewożenia nawozów, czy też kształtowania pól uprawnych, ale też krajobrazu. Jak widać ładowarki cechują się szerokim zastosowaniem, poradzą sobie także w procesie recyklingu oraz przy wszelkich zleceniach przeładunkowych. Są w pełni sprawne, działają bez zarzutów, a do tego zapewniają zainteresowanym najwyższy komfort pracy. Poza tym są niezwykle zwrotne, dlatego też operowanie nimi nie będzie trudne nawet na mniejszych powierzchniach. Z racji tego korzystać można z nich np. na wąskich placach budowy, gdy będzie przewoziło się piasek, materiały budowlane i inne tego typu rzeczy. Dzięki temu będzie to realizowane dużo bezpieczniej i szybciej.

Intensywny załadunek i niskie koszty zużycia paliwa

Ładowarki przegubowe posiadają naprawdę ogrom zalet, do których można zaliczyć:

  • możliwość intensywnego załadunku,
  • niskie koszty zużycia paliwa,
  • brak konieczności konserwowania maszyn co kilka dni,
  • pełną wydajność nawet na trudnym terenie i w niekorzystnych warunkach.

W związku z tym tego typu maszyny są tak szeroko wykorzystywane w różnych sektorach, głównie w budownictwie oraz rolnictwie. Trzeba posiadać jednak specjalne uprawnienia, aby można było poruszać się ładowarkami czołowymi w wyznaczonych do tego miejscach. Atutem jest też to, że posiadają wiele nowoczesnych systemów, np. związanych z podwyższonym bezpieczeństwem. Poza tym mają kompletne wyposażenie, a więc można pracować na nich nawet kilka godzin bez przerwy, człowiek nie za bardzo się w nich męczy. Jest to bardzo istotne zwłaszcza wtedy, gdy w krótkim czasie trzeba wykonać sporą część prac przeładunkowych. Takie sytuacje zdarzają się przecież bardzo często.

Elementy odporne na korozję

Ładowarki przegubowe AR 520 składają się z elementów, które są w stu procentach odporne na korozję, ale też na różne uszkodzenia mechaniczne. Z racji tego można mieć pewność, że korzystać będzie się z nich przez długie lata. Kabiny są w pełni zabezpieczone przed odpryskami z kół, dlatego też całą maszyna będzie wyglądała naprawdę estetycznie przez wiele lat. Nie trzeba się też martwić o to, czy w razie potrzeby znajdą się odpowiednie jakości części zamienne. Serwisowanie takich maszyn nie jest trudne, zajmują się tym fachowcy, którzy będą w stanie szybko doprowadzić ładowarkę czołową do użytku, co na budowie jest przecież istotne, ponieważ brak takiego sprzętu powoduje ogromne przestoje. Ładowarka przegubowa posiada też stabilny układ zawieszenia oraz układ hydrauliczny. Jest to bardzo ważne dla operatorów, którzy poruszają się nimi na co dzień. Operatorom w ładowarce nic nie ogranicza widoczności, bez problemów można w nich także zamontować gaśnice, czy też radio, jeśli ktoś będzie miał ochotę na odrobinę relaksu w przerwie od pracy. 

Wydajna ładowarka Atlas AR 520 do różnych zastosowań

Sprzęt znany jako Atlas AR 520 to wysokiej jakości ładowarka przegubowe przeznaczona do realizacji wielu różnych prac o charakterze budowlanym. Bardzo często wykorzystuje się ją do robót drogowych i ziemnych oraz do prac budowlanych na wąskich placach oraz w miejscach, w których cięższy sprzęt nie jest w stanie się zmieścić. Urządzenie AR 520 nadaje się również do realizacji robót w zakresie kształtowania krajobrazu, przeładunku czy też recyklingu. Z ładowarek tych można korzystać również w branży rolniczej oraz w tartakach. Dzięki nowoczesnym technologiom wykorzystanym w tych maszynach, charakteryzują się one wysoką sprawnością oraz funkcjonalnością. Sprzęt ten jest wydajny, zapewnia wysoki komfort pracy oraz doskonałą zwrotność. Nie należy również zapominać o stabilności i najwyższym poziomie bezpieczeństwa pracy. Solidna kabina zapewnia świetną ochronę przed spadającymi przedmiotami. Nic więc dziwnego, że ładowarka ta nadaje się do przeładunku nawet bardzo ciężkich przedmiotów. Warto zaznaczyć, że ładowarki Atlas AR 520 są łatwe w obsłudze i nie wymagają od swoich operatorów wykonywania żadnych skomplikowanych czynności. Eksploatacja jest nie tylko łatwa, ale również Ładowarka ATLAS Weycor AR580 to maszyna zaprojektowana do wszechstronnego zastosowania, idealna do prac drogowych i ziemnych, gdzie jej siła i wydajność przyspieszają procesy budowlane. W tartakach, ułatwia manipulację drewnem, podnosząc efektywność pracy. W sektorze rolniczym, jej wszechstronność pozwala na szybkie wykonanie prac związanych z uprawą i zbiorami. Maszyna ta jest również niezastąpiona przy kształtowaniu krajobrazu, oferując precyzję i delikatność niezbędną przy pracach zieleni. W obszarze recyklingu, ładowarka AR580 z łatwością radzi sobie z przeładunkiem i sortowaniem odpadów. Dzięki swojej zwrotności i kompaktowej budowie, jest również idealnym wyborem do pracy na wąskich placach budowy, gdzie przestrzeń robocza jest ograniczona, co potwierdza jej uniwersalność i zdolność do adaptacji do różnych środowisk pracy.niedroga ze względu na fakt, że ładowarki Atlas AR 520 zużywają mało paliwa. Dodatkowo jest to porządny sprzęt, który rzadko ulega usterkom, więc naprawy i konserwacje są ograniczone do minimum. Trwały czterocylindrowy silnik o mocy 107 koni mechanicznych jest przystosowany do intensywnej i ciężkiej pracy w nawet bardzo trudnych warunkach.

Atlas AR 520 - sprawne i praktyczne rozwiązanie

Ładowarki czołowe Atlas AR 520 to urządzenia cenione ze względu na swoje liczne zalety. Użytkownicy tych maszyn cenią sobie możliwość intensywnego załadunku nawet bardzo ciężkich przedmiotów w dużej ilości. Oprócz tego ładowarki AR 520 charakteryzują się niskim poziomem zużycia paliwa i nie wymagają częstej konserwacji. Wysoko wydajny silnik zapewnia skuteczną i bezproblemową pracę nawet w niekorzystnych warunkach i na trudnym terenie. Bardzo istotną zaletą ładowarek Atlas AR 520 jest komfortowa i ergonomiczna kabina, która zapewnia dużą ilość miejsca dla operatora. Fotel kierowcy jest bardzo wygodny i wpływa korzystnie na kręgosłup nawet w przypadku wielogodzinnej pracy. Solidne szyby gwarantują nie tylko trwałość, ale również możliwość dokładnej obserwacji wszystkiego co dzieje się dookoła maszyny. Pojemność łyżki na poziomie 1,2 - 2,0 metrów sześciennych pozwala na skuteczny i bezproblemowy przeładunek dużej ilości ładunku za jednym razem. Ładowarka Atlas AR 520 oferuje statyczne obciążenie przy jeździe na wprost na poziomie 5170 kg, a przy pełnym skręcie wartość ta wynosi 4565 kg. Nie wolno zapominać o innych istotnych atutach, takich jak stabilny układ zawieszenia oraz układ hydrauliczny. Dzięki temu maszyna porusza się prawidłowo nawet na trudnym terenie, a wysoka stabilność wpływa korzystnie na bezpieczeństwo maszyny, która nie przewróci się nawet na nierównym podłożu.

KontaktSkontaktuj się z nami

Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Chętnie udzielimy szczegółowych informacji dotyczących naszej oferty i usług.


Centrala Rumia
Atlas Poland Sp. z o.o.
ul. Kwarcowa 3
84-230 Rumia
NIP: 586-22-37-547

Centrala Rumia
+48 58 736 20 63

Sprzedaż maszyn
+48 58 736 20 63
tel. kom.:
+48 669 484 843

 

Czas pracy: 8:00-16:00 Pn-Pt

 

Formularz kontaktowy

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu wysłania informacji handlowych drogą elektroniczną:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysłania informacji handlowych drogą elektroniczną przez Atlas Poland Sp. z o.o., zgodnie z art. 6 ust.1 lit.a europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE L nr. 119, str.1) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U 2002 nr 144 poz.1204 ze zm)

Copyright © 2018-2024 Atlas Poland - Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.

Cookies Akceptuję