Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej

Aktualności

Nowy pensjonat i centrum szkoleniowe w miejscowości Vechta Josef Quatmann przenosi się do AGS

2017-05-22

Ganderkesee, Maj 2017: W naszym stałym wysiłku jest aby firma ATLAS odnosiła większe sukcesy i znajdowała się w coraz lepszym położeniu na rynku,

dlatego też chcemy dalej rozszerzać już sprawdzony program szkoleniowy (pięć lat temu mieliśmy tylko 400 uczestników, podczas gdy w ubiegłym roku przeszkoliliśmy prawie 1100 osób). W tym celu zbudowaliśmy pensjonat połączony z terenem szkoleniowym nieopodal fabryki Vechta, który zostanie otwarty w przyszłym miesiącu.

Podobnie jak centrum szkoleniowe w Ganderkesee, ten nowy obiekt będzie zarządzany przez AGS- ATLAS Group Services GmbH.

Z dniem 1 czerwca 2017 r. Pan Josef Quatmann przeniesie się do AGS i będzie współpracował z pracownikami zarówno z  AGS jak  i ATLAS w celu rozwiązania wszystkich kwestii związanych ze szkoleniami dotyczącymi sprzedaży w Vechta.  Zostaną przeprowadzone szkolenia przykładowo dla urządzenia TE 210, urządzeń tnących, narzędzi, cylindrów żurawi wojskowych itd.

Jesteśmy pewni, że dzięki tym działaniom uczynimy naszą fabrykę Vechta jeszcze atrakcyjniejszą dla zwiedzających, a tym samym zwiększymy wartość naszej lokalizacji i produktów ATLAS.