Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej

Aktualności

MODELE ŁADOWARKI KOŁOWEJ L160 - L310

2017-03-14

Panie i Panowie: Jak na pewno wiecie, japoński producent Yanmar przejął kontrolę nad oddziałem “Compact Construction Machinery”, osadzonym w Crailsheim, od Terex Corporation w październiku ubiegłego roku. Od stycznia 2017 roku ponownie pod marką "Schaeff"

 

W rezultacie jesteśmy w szczęśliwym położeniu do sprzedaży dawnych modeli ładowarek kołowych Terex L160 - L310 pod marką ATLAS, także bezpośrednio do naszych dealerów. To jednak nie będzie tylko naszym wyłącznym zadaniem ponieważ,  w niektórych krajach, Yanmar będzie nadal oferować modele ładowarek kołowych TL 160 - TL 310 równolegle do ATLASA.

W przeszłości mieliśmy wiele zapytań od naszej organizacji dealerskiej dotyczące tej kwestii, ale nie było to możliwe. Teraz nasi dealerzy mogą zamówić ładowarki kołowe bezpośrednio z ATLASA i skorzystać z naszej szybkiej i doskonałej obsługi.

W ATLASIE, Pani Kristina Bücking jest odpowiedzialna za wszystkie kwestie, które odnoszą się do ładowarek kołowych i chętnie służy radą dla każdego.

Na chwilę obecną, ATLAS  nadal produkuje wszystkie modele ładowarek kołowych wyposażonych w  COM3, ale pracujemy już nad modyfikacją do końcowej Tier 4  dla modeli L160 oraz L310; mamy nadzieję, że będą on dostępne pod koniec 2017 r.

Jednak ATLAS nadal ma wystarczającą liczbę silników  COM 3 w magazynie przeznaczonych dla modeli L160, L210 i L260 z certyfikatem bezpieczeństwa, by sprzedać je również w Europie i krajach, które już wymagają Tier 4.

Cieszymy się, że jesteśmy teraz w stanie dać Państwu nową szansę i oczekujemy dużej ilości zapytań oraz zamówień.

 

 

Z wyrazami szacunku,

Brahim Stitou

Dyrektor zarządzający