Ważne: Korzystając z naszego serwisu akceptujesz używanie ciasteczek. Ok  Czytaj więcej

Aktualności

ATLAS w programie telewizyjnym "Top, die Wette gilt!"

2017-05-15

Niemiecka telewizja publiczna wystawiła pokaz rocznicowy "Top, die Wette gilt!" ("You're on!") Z okazji 75. urodzin Franka Elstnera - gospodarza programu gier, który jest bardzo popularny w krajach niemieckojęzycznych.

 

My w firmie ATLAS jesteśmy przekonani o wysokiej jakości naszych maszyn i wiemy, jak wieloletnie nasze koparki kołowe mogą być używane do codziennej pracy. Dlatego nie wahaliśmy się zaakceptować wyzwania zakładu i dostarczyliśmy "BIGFOOT"*. Koparka jest naprawdę wszechstronnym urządzeniem roboczym, a jego zakres stosowania nie ma prawie żadnego ograniczenia. Przez chwilę nie wątpiliśmy, że nasz "BIGFOOT" jest wystarczająco wrażliwy do opanowania delikatnych zadań i  wygraliśmy nasz zakład.

 

Cieszymy się z możliwości udowodnienia precyzji naszych maszyn w programie telewizyjnym w godzinach największej oglądalności przed tak dużą publicznością. Niestety, z powodów prawnych, dyrektor nadawczy zdecydował w bardzo krótkim czasie przed samym show aby zakryć logo ATLAS na koparce i byliśmy zmuszeni do udziału w tym zakładzie anonimowo jako producent. Było to dla nas rozczarowujące, ponieważ w poprzednich zakładach z konkurencyjnymi maszynami jego nazwa pozostawała widoczna i pojawiły się nawet w przeglądzie.

 

Mimo to nasza "BIG FOOT" wywarła  trwałe wrażenie na widowni, my z kolei polegamy na wysokiej wartości rozpoznawanej naszej pomarańczowej kolorystyki firmy; Wewnętrzni przedstawiciele branży wiedzą, że ta gwiazda telewizyjna z "dużymi stopami" musi być wyprodukowana przez ATLAS.

 

 [13:31]